Székesfehérvár,Szent Flórián körút 7.

AUTÓSZERELŐ ÁLLÁSOK

Autószerelő kollégát keresünk 11 márkát forgalmazó cégcsoportunk érdi és székesfehérvári telephelyére. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és örömmel csatlakozna egy fejlődő lendületes csapathoz, várjuk jelentkezését! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud vagy fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük küldje el az email címünkre.

Főbb feladatok
  • Garanciális és garancián túli javítások, szervizelés
  • Mechanikai javítások
  • Műszaki vizsgára érkező gépkocsik felkészítése

Amit kínálunk Önnek:
  • Vonzó kereseti lehetőség - kiemelkedő az iparágban FIX BÉREZÉS
  • Szakmai fejlődési lehetőséget (hatósági és importőri tanfolyam)
  • Vezetői támogatás
  • Stabil háttér, folyamatos fejlődés
  • Kiváló munkakörülményeket, szerszámozottságot
  • Kiszámítható munkaidő H-P 8:00-17:00ig
  • Egyéb juttatások: üzemanyag támogatás..stb
  • Munkaruha, prémium szerszámok, berendezések
  • Egy márkára specializálódhatsz, válaszd ki melyik márkát javítanád szívesebben (Ford, Suzuki, Fiat)

Az ideális pályázónk rendelkezik:
  • Min. szakmai végzettség
  • Megbízható, önálló munkavégzési képességgel
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és örömmel csatlakozna egy fejlődő lendületes csapathoz, várjuk jelentkezését! Jelentkezni a lenti „Jelentkezés” gomb megnyomásával tud vagy fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük küldje el az email címünkre.

Állás, munka területe(i):
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
  • H-2030 Érd vagy H-8000 Székesfehérvár

Egyéb juttatások:
  • Szakmai tréningek
  • Nyelvtanulás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
info@hondafehervar.hu

Kérjük válasszon telephelyet!
Cím
2030 Érd, Kis-Duna utca 7-9.
Telefon
+36 (23) 524 028
Nyitva tartás
Új- és használt autó értékesítés
H-P: 08:00-18:00
Sz: 09:00-13:30
Szerviz
H-P: 08:00-17:00
Sz: Zárva